שיווק דיגיטלי במדיות החברתיות

מדיה חברתית הפכה בימינו לאחת מצורות המדיה הנגישות ביותר. כל מה שנדרש הוא טלפון נייד, טאבלט או מחשב- ואתה מקושר מכל מקום ובכל זמן. משום כך, השיווק בפלטפורמות הללו יעיל ומפיק יתרונות רבים יותר ממודעות מודפסות ופרסומי טלוויזיה. אנחנו מציעים שיווק דיגיטלי חסכוני בכל פלטפורמות המדיה החברתית הגדולות הקיימות כיום - פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם, לינקדאין, פודקאסט ועוד.

שיווק בדואר אלקטרוני

שיווק בדוא״ל הינו שלוחת שיווק ייחודית המאפשרת לחברה או ארגון להתמקד בקבוצת יעד ספציפית כגון אנשי מקצוע, סטודנטים, עקרות בית, חובבי מכוניות וכד׳. באמצעות הכלי הזה ניתן לספק תוכן פרסומי לקהל היעד שלכם עם נגיעות אישיות יותר. צוות כותבי התוכן שלנו, מומחי השיווק והעורכים יעזרו לכם ליצור עלוני מידע המכילים מידע עדכני ואינפורמטיבי, עם חזות ויזואלית רלוונטית, שיאפשרו השגת תוצאות רצויות.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

מהניסיון האישי שלנו, אתר מותאם אישית, שבנוי היטב וממוקם גבוה ב- seo מהווה אחד מכלי השיווק הטובים והמתגמלים ביותר. קידום דיגיטלי ומכירות מקוונות מצריכים העברה של תנועה לאתר האינטרנט שלכם. תנועה מרובה יותר של לקוחות פוטנציאליים תאפשר לממש את היעדים העסקיים של החברה שלכם. צוות המומחים שלנו לקידום אתרים יעזור לכם ליצור תוכן איכותי וחדיש, וידאג גם לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש ולהביאו לדירוג גבוה, ואף להתעלות על החברות המתחרות שלכם. אנו כאן כדי לעזור לך למצוא את האסטרטגיה הטובה ביותר עבור אתר האינטרנט שלך- בין אם יצירת תנועה אינטרנטית באופן אורגני או בתשלום, אנו נעזור לכם לתפוס את קהל היעד הנכון עבורכם!! צרו איתנו קשר כדי למצוא את האסטרטגיה הטובה ביותר לעסק שלכם!

גולדפיש שיווק - ישראל

״גולדפיש שיווק בע״מ״ היא חברת שיווק דיגיטלית המתמחה בקידום עסקים בישראל ובעולם. העידן המודרני הביא יחד עמו התקדמות והזדמנויות חדשות. האינטרנט, פרי העידן המודרני, הכניס את תחום השיווק והקידום לפלטפורמה המקוונת ומאפשר כיום יצירת נוכחות עסקית בפן הדיגיטלי. כמה מהכלים המשמשים שיווק דיגטלי הם שיווק במדיה החבריתי, שיווק בדוא״ל ובניית אתרים לעסק או החברה שלכם.