שיווק דיגיטלי במדיות החברתיות

מדיה חברתית הפכה לאחת מצורות המדיה הנגישות ביותר כיום בהן המשתמשים יכולים לגשת לפלטפורמה באמצעות טלפון נייד, טאבלט או מחשב. שיווק במדיה חברתית מציע יתרונות רבים המתעלים על המודעות המודפסות והטלוויזיה. אנו מציעים שיווק דיגיטלי חסכוני בכל פלטפורמות המדיה החברתית הגדולות הקיימות כיום, כולל פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם, לינקדאין, פודקאסט, פינטרסט ועוד. שיווק במדיה חברתית ממקד למגוון רחב יותר של קהל בכל הגילאים.

שיווק בדואר אלקטרוני

שיווק בדוא"ל הוא אפשרות שיווק דיגיטלית ייחודית המאפשרת לחברה או ארגון למקד לקבוצה מאוד ספציפית של קהלים כמו אנשי מקצוע, סטודנטים, עקרות בית, חובבי מכוניות ועוד. באמצעות שיווק בדוא"ל אתה יכול לספק תוכן פרסומי לקהל היעד שלך בהנגשה אישית יותר. צוות כותבי התוכן, מומחי השיווק והעורכים המומחים שלנו יעזור לכם ליצור עלוני מידע, מידע עדכני ומידע אינפורמטיבי מבחינה ויזואלית, שיעודדו תוצאות ברמה גבוהה.

אופטימיזציה למנועי חיפוש באתר

אתר מותאם אישית ובנוי היטב, ממוקם גבוה ב-SEO , עבור חברתך הוא אחד מכלי השיווק הדיגיטלי הטובים והמתגמלים ביותר שקיימים כיום. בקידום דיגיטלי ובייצור מכירות מקוונות, העברת תנועה לאתר האינטרנט שלך היא ההתחלה החשובה ביותר למשפך ה"לידים". צוות המומחים שלנו לקידום אתרים יעזור לכם ליצור תוכן אתרים שלא רק ימצא דירוג טוב במנועי חיפוש (כמו גוגל) אלא גם יעלה בדירוג על האתר המתחרה.חקור בתשלום, אורגני ו / או אסטרטגיות לזיהוי האסטרטגיה הטובה ביותר לשיווק דיגיטלי לאתר האינטרנט שלך. סוגים ספציפיים של שיווק דיגיטלי יכולים למקד לקהל ספציפי. צור איתנו קשר כדי ללמוד מה הכי מתאים לעסק שלך.

גולדפיש שיווק - ישראל

גולדפיש שיווק היא חברת שיווק דיגיטלית המתמחה בקידום עסקים צומחים בישראל ובעולם כולו. העידן המודרני הכניס את האינטרנט יחד עם התקדמות והזדמנויות. באמצעות האינטרנט, השיווק והקידום נכנסו לרשת כדי ליצור נוכחות עסקית משמעותית והשפעה על פני הפלטפורמות הדיגיטליות הקיימות כיום. כמה מאפשרויות השיווק המקוון והדיגיטלי הפופולריות כיום כוללות שיווק במדיה חברתית, שיווק בדוא"ל ובניית אתר לעסק או לחברה שלך.