שיווק מודרני-יומי | 500 מיליון רשומים

שיווק במדיה חברתית הוא חובה לעסקים המודרניים כיום. בשנים האחרונות אנו עוקבים אחר למעלה מ -3.8 מיליארד אנשים המשתמשים באינטרנט, מהם ל- 2.89 מיליארד יש חשבון מדיה חברתית פעיל. זו מערכת אקולוגית עצומה לחשיפה וצמיחת המותג עבור כל חברה. מדיה חברתית היא פלטפורמה שהולכת ומתרחבת והקמת נוכחות היא יעילה בהרבה במחירים מאשר צורות ישנות של קניית מדיה, כמו מודעות טלוויזיה,עיתונות וכו'... מעבר לכך, הסוכנות שלנו יודעת לעבוד עם כל פלטפורמה ייחודית בכדי להביא את התוכן שלך לקהלי יעד מבוססי נישה; מרחבי העיר ומכל העולם. כמה מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר כיום עם טווח הגעה גלובלי כוללות פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ו- YouTube. אם יש לך עסק כיום, בניית נוכחות חזקה בשוק בפלטפורמות המדיה החברתית הללו תעניק יתרונות לטווח הארוך לעסק שלך. בשנה האחרונה, יצרה שיווק גולדפיש מעל 1.2 מיליארד הופעות עבור לקוחותיה בכל פלטפורמות המדיה החברתית.

התוכן הוא המלך

אנו מציעים ללקוחותינו תכנים אורגניים איכותיים עם תערובת של תוכן חזותי, כתוב, ווידאו היוצרים תנועה שייצג היטב את העסק שלך בפלטפורמות של מדיה חברתית. צוות המומחים שלנו לשיווק במדיה חברתית יעזור לכם למצוא ולקיים את קהל היעד שלכם, להגדיל את העוקבים שלכם ולשפר את התדמית העסקית שלכם לאורך הדרך. אנו נדאג שתוכן אינו רק אינפורמטיבי אלא גם תוכן מושך לעין המתאים לקהל היעד שלך. אנו לא רק משתמשים בתכנים שהלקוחות שלנו מספקים, אלא גם יוצרים תוכן על בסיס יומיומי עבור עשרות חברות וארגונים ברחבי העולם.

מודעות, מדיה חברתית & קמפיינים

חברת גולדפיש, חברת שיווק דיגיטלית, מתמחה במודעות במדיה חברתית ובקידומי קמפיינים שמטרתם לקדם את העסק שלכם. בין אם סדרי העדיפויות העסקיים שלכם כוללים המרות, מכירות מרכזיות או שיפור המודעות למותג, גולדפיש שיווק יעזור לך להעלות את העסק שלך לגבהים גדולים יותר בעזרת אסטרטגיות השיווק היעילות שלנו במדיה חברתית. בעזרתנו תוכלו לשבת, להירגע ולהתמקד בהגדלת העסק שלכם בזמן שאנו מנהלים את דפי המדיה החברתית שלכם. צרו קשר עוד היום בכדי ללמוד על הגדלת העוקבים שלכם, הגדלת צפיות בוידאו, הגעה לקהלים חדשים, הגברת תנועה רבה יותר באתר, עיצוב תוכן נהדר ועוד!