אתר החברה שלך

בגולדפיש שיווק אנו רוצים לחשוב על האתר שלך כבית העסק שלך מחוץ לבית. כשמישהו נכנס לאתר שלך, הם מייד מרגישים זהות, מטרה, ייעוד וההצעה שלך. תהליך עיצוב אתרים יכול להיראות זר ואולי מכריע מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות כיום. "בנה אתר משלך", או "קנה אתר במחיר של 250 $ מהודו היום!" מה באמת ההבדל באתר פשוט שנבנה מראש בהשוואה לאתר מותאם אישית? שאלה נהדרת!

קבלת ערך בעיצוב אתר מותאם אישית

ההבדלים בין פרויקט מעוצב מותאם אישית לעיצוב אתרים לאתר בנוי מראש (או תבנית) הם כמעט אינסופיים. ראשית, ישנם כיום עשרות סוגים של אתרי אינטרנט, ובכדי לדעת איזה צורה מתאימה לחברה שלך, חובה לפתח אתר שימושי שיביא החזר על ההשקעה שלך. מסחר אלקטרוני, בלוג, תיק עבודות, אישיות, נייד, מידע, בניית קהילה, שיתוף תמונות, והרשימה נמשכת. נשמח לעזור לכם להחליט מהי הגישה הנכונה עבור החברה שלכם.

החזר השקעה על האתר

כבעלים של אתר חדש שעוצב, באחריותך כבעל עסק לשאול, "איך אתר זה יביא החזר על ההשקעה שלנו?" שאלה נהדרת. כדי לענות על שאלה זו, נתחיל בהתחלה. מה מכניס כסף לחברה שלך? האם זה לידים חדשים? אולי זה מתחיל בהרשמה לניוזלטר, ואז מתפתח לקמפיין בטפטופים בו הלקוח הפוטנציאלי מכיר את המותג שלך ואת הסיפור שלו. ללא קשר למשפך, זה המקום בו אנו מתחילים. אנו ממליצים לך להתייחס לאתר החדש שלך ככלי לייצור צמיחה עסקית.