גולדפיש שיווק בע"מ

חברת ״גולדפיש שיווק בע״מ״ מספקת שירותי שיווק ופרסום דיגיטל, תוך כדי מעקב הדוק אחר ההתפתחויות החדשניות והעדכניות בתחום, על מנת לתת את המגוון הכלים הרחב ביותר ללקוחותינו.

החזון שלנו

אנו מונעים על ידי תוצאות בשטח. כל לקוח שלנו מקבל את מלוא היחס ותשומת הלב, עד לפרטים הקטנים ביותר. חשוב לנו להדגיש את הייחודיות של כל ארגון וחברה- לתת אוזן קשבת. להגיע לכדי הבנה עמוקה של העשייה ולהביא את זה לידי ביטוי בצורת השיווק והפרסום המתאימים ביותר. לכן, כל פרויקט שאנו מוצאים לפועל, מותאם כמו כפפה ליד- בדיוק רב והקפדה להלום את צרכי ושאיפות הלקוח. המטרה היא להדגיש את הייחודיות של כל חברה ועל ידי כך לגרום לה להתעלות על כל שאר החברות המציעות שירותים דומים. העבודה שלנו מדברת בעד עצמה, וההמלצות הרבות מניעות אותנו להמשיך ולעבוד למען ההצלחה שלך. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

חברת ״גולדפיש״ מורכבת מאנשי צוות מומחים בתחומם, שכל מטרתם היא לספק שירות אמין ומקצועי. כל אחד מחברי הצוות נבחר בהקפדה הן לפי כישוריו, והן לפי אישיותו.ב״גולדפיש״ אנו יודעים כי ללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר- בין אם בתחום המיתוג, שיווק, קידום ופיתוח אתרים, המדיה החברתית, יצירת תוכן, עיצוב גרפי, שירותי SEO או תוכן וידאו. בזכות צוות של אנשים כישרוניים המתמחים בתחומי השיווק הרבים, המשרד שלנו יכול לשרת אותך בתוכן עדכני ומותאם למגמות ההתפתחות העולמית.

אנו שומרים על איכות עבודה גבוהה ומגיעים בפועל לתוצרים והישגים מרשימים עבור הלקוחות שלנו. מהניסיון שלנו, המפתח להצלחה בזאת טמון בתקשורת טובה עם הלקוח. הלקוחות שלנו סומכים עלינו ויודעים שההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.

ג'ייק
מנכ"ל & מייסד
מריה
מנהלת צוות
שרה
מנהלת תוכן
טל
מנהלת פרוייקטים
דנה
מעצבת ראשית
רייצ'ל
מנהלת מדיה חברתית
פניאל
מנהלת מדיה חברתית
קארל
אנליסט ראשי
מיכאל
SEO מנהל
מיכאלה
מנהלת מדיה חברתית
שון
מתכנת
יעל
תינוקת ראשית

ההיסטוריה שלנו

מאז 2015 אנו משרתים עסקים בקנה מידה עולמי- ישראל, ארה״ב, אירופה ואסיה. המומחיות שלנו היא בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי. ״גולדפיש שיווק״ הוקמה על ידי ג׳ייק פישמן שהנחה את הגישה השיווקית הייחודית לנו, והן השריש את חשיבות היחסים האישיים עם הלוקחות. כיום אנו מתפקדים כחברת שיווק הפועלת באופן רחב בשוק העולמי, במטרה לפתח ארגונים, עסקים ועמותות בעזרת בניית מותגים, יצירת תוכן ועוד פעולות שיווקיות רבות.

הצוות שלנו מורכב ממומחי שיווק, מתכנתי רשת, מעצבי גרפיקה, כותבי תוכן, מנהלי מדיה חברתית, מנהלי אתרים, מומחי SEO ומעורכי וצלמי וידאו.