גולדפיש שיווק בע"מ

חברת גולדפיש שיווק בע״מ מספקת שירותי שיווק ופרסום בדיגיטל ועוקבת בצורה עדכנית וחדשנית אחר המתפתח בעולם הגלובלי על מנת לתת כלים רחבים ככל הניתן ללקוחותינו

החזון שלנו

אנו מונעים על ידי תוצאות בשטח. כל לקוח אצלנו מיוחד בפני עצמו ומקבל את מלוא תשומת הלב לפרטים הקטנים אשר חשובים לו, הקשבה, הבנה ויישום מלא לשאיפות לגבי חברתו. כל פרויקט שאנו מוציאים מותאם בקפידה ובדיוק רב לצרכי ורצונות הלקוח, כל חברה וייחודה האישי ובכך הופכת למיוחדת ומתעלה על חברות אחרות המציעות שירותים הדומים לה. עבודתינו מדברת בעד עצמה והמלצות אודותינו הן המניעות את חברתינו להמשיך ולצמוח. הניצחון שלך הוא הניצחון שלנו!

חברת גולדפיש מורכבת מאנשי צוות מומחים ונחושים המספקים שירות אמין ומקצועי. כל חבר צוות בגולדפיש נבחר בקפידה לפי כישוריו המקצועיים כמו גם אישיותו. בגולדפיש אנו יודעים כי לך, הלקוח, מגיע הטוב ביותר בתחום המיתוג, שיווק, קידום אתרים, פיתוח אתרים, מדיה חברתית, יצירת תוכן, עיצוב גרפי, וידאו ושירותי SEO. הצוות שלנו בנוי מאנשים מוכשרים שמתמחים בתחומים שונים בעולם השיווק, תוכן והדיגיטל. משרדנו עדכני ומתקדם ומציע שירותים בהתאם למגמות המתפתחות בעולמות התוכן בהם אנו עובדים.

אנו שומרים על איכות עבודה ברמה הגבוהה ביותר ומגיעים לתוצרים והישגים מרשימים עבור לקוחותינו. אנו מאמינים כי תקשורת טובה בין הלקוח לחברה הוא המפתח להצלחה. לקוחותינו סומכים עלינו ויודעים שהניצחון שלהם הוא הניצחון שלנו!

ג'ייק
מנכ"ל & מייסד
מריה
מנהלת צוות
שרה
מנהלת תוכן
טל
מנהלת פרוייקטים
דנה
מעצבת ראשית
רייצ'ל
מנהלת מדיה חברתית
פניאל
מנהלת מדיה חברתית
קארל
אנליסט ראשי
מיכאל
SEO מנהל
מיכאלה
מנהלת מדיה חברתית
שון
מתכנת
יעל
תינוקת ראשית

ההיסטוריה שלנו

מאז 2015 אנו משרתים עסקים ישראלים, אמריקאים, אירופאים ואסייתיים בקנה מידה עולמי. המומחיות שלנו היא שיווק ופרסום דיגיטלי. גולדפיש שיווק, שהוקמה על ידי ג'ייק פישמן, מייסד ומנכ״ל החברה, היא השורש בשיווק וביחסים עם לקוחות. כיום, אנו מתפקדים כחברת שיווק בקנה מידה מלא במטרה לפתח ארגונים, עסקים ועמותות קטנות וגדולות כאחד ברחבי העולם באמצעות בניית מותגים, בנייה ויצירת תוכן, הנעה לפעולה, מעקב פעילות וכו..

הצוות שלנו מורכב ממומחי שיווק, מתכנתי רשת, מעצבי גרפיקה, כותבי תוכן, מנהלי מדיה חברתית, מנהלי אתרים, מומחי SEO, עורכי וצלמי וידאו.