שיווק ברשתות חברתיות

האם אתה מקבל את המירב משיווק המדיה חברתית שלך? רוב החברות והארגונים בישראל ובעולם אינם ממצים את פוטנציאל הצמיחה שלהם, הרחבת המותג, ההמרה ושימור הלקוחות או התורמים.

תן לחברת גולדפיש ליצור תוכנית שיווק המותאמת לך היום.

איזו פלטפורמה במדיה החברתית?

התשובה של היום לא בהכרח תהייה זהה לתשובה שתהייה בשנה הבאה כאשר מדובר באסטרטגיה השיווקית של החברה שלך. תוכנית מותאמת היא הדרך היחידה. בין אם זה שילוב של המרה גבוהה בשיווק הפייסבוק , יחד עם בניית Instagram או שימוש ב- YouTube כדי לעודד תעבורת האינטרנט, אנחנו יכולים לעזור.

חשיבות התוכן

עבור לקוחותינו, אנו שואפים ליצור ולהפיץ 85-90% תוכן אורגני. משמעות הדבר היא מינימום של מניות וקישורים מושאלים. שילוב בריא של תוכן חזותי, כתוב וקישורי וידיאו, יעשו את דף של החברה שלך מקצועי ביותר. אנו שואפים להגיע גבוה, מעורבות של 30-50%, עליות גבוהות של חסידיו החודשי, וכן ייצוג בריא וכולל של המותג.

מדיה חברתית, מודעות וקמפיינים

Goldfish Marketing מתמחה במקודי מודעות, בקידומי קמפיינים ופרסום. בין אם מדובר בהמרת מכירות או מודעות למותג שהחברה שלך זקוקה לו, פרסום המדיה החברתית צריכה להיות בבקרה. בעוד שמודעות דיגיטליות אינן צריכות להיות הצורה היחידה שלך לקידום,  הן בהכרח צריכות להיכלל ככלי רב עוצמה לתנועה והמרה.

Fill out the form to talk about your project and we’ll get right back to you with...

  • READy TO CHAT? GIVE US A CALL