כלב מאיירס | המותג

לאחר שנפגש עם כלב מאיירס, הצוות שלנו בחברת גולדפיש שיווק קיבל השראה ומוטיבציה מייד לעבוד איתו. הישגיו וחזונו לשינוי והשפעה חיובית בציבור היו בקנה אחד עם יכולות היצירה וההפצה שבידינו. בכדי להתחיל בעבודה משותפת, הצוותים שלנו נפגשו להתייעצויות ראשוניות, ולאחר מכן להמשך ייעוץ בנוגע למותג האישי של כלב מאיירס וייצוגו הציבורי.

לאחר הקמת המותג והבנה ממוקדת בקיומו, צוותי אסטרטגיה ועיצוב נפגשו כדי ליצור נוכחות דיגיטלית חדשה ומצטיינת עבור כלב מאיירס באתר www.calevmyers.com.

עיצוב וארכיטקטורת האתר

פיתוח האתר החדש של כלב היה מסובך לכאורה בהתחלה, עם כל הייצוגים העסקיים והארגוניים הרבים שלו. הצוות האסטרטגי שלנו, ובראשו ג’ייק פישמן, פיתח פירוט של 3 אתרים קטנים, המאפשרים להציג את כל היוזמות והמוסדות של כלב. צוות ה- SEO שלנו הוביל את תהליך הקופירייטינג תוך יצירת מילות מפתח בעלות ערך-רב וחיפוש ממוקד, שיקשרו ישירות ליוזמות של כלב. בעקבות תהליך זה פיתחה מובילת העיצוב שלנו מצגת זרימה ומצגת עיצוב יוצאת מן הכלל כדי להמחיש את המותג החדש של כלב מאיירס בשילוב ערך וחדשנות.

ההצלחה, ומבט לעתיד

בתוך חודש מרגע השקת האתר החדש, פרסמנו במנועי חיפוש כמו גוגל את הדירוגים של האתר החדש ודחפנו קדימה את כל התוכן המבוסס על המותג. בעקבות תהליך הפיתוח ממשיכים לעבוד גולדפיש שיווק & כלב מאיירס יחד על יצירת תוכן חודשי ותכני וידיאו, שצולמו באולפני השיווק גולדפיש בפארק התקשורת,נווה אילן, ישראל.